HAKKIMIZDA

2010 Yılında kurulan firmamız, 2014 yılında faaliyet alanlarını genişleterek inşaat, taahhüt, altyapı, üstyapı ve restorasyon alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Faaliyette bulunduğumuz alanlarda geleneklerine bağlı, yenilikçi, güvenilir, üretime ve kaliteye dayalı insanı çevreyi ve toplumsal değerleri önemseyen saygın kuruluşlar arasında olmayı hedeflemektedir.
Azim, gayret, tevazu ve erdemli olmayı prensip edinen düşünen, tasarlayan, üreten çalışma arkadaşları ile ekip ruhunu önem veren, kadim tarihimizden çağımıza ulaşan sanat eserlerini inceleyen yapım tekniklerini benimseyen günümüz mimari ve tasarım ilkeleri ile bütünleşen geleneksel ve yenilikçi mimari gelişmeleri takip ederek daima çalışan ve genç kalan yapılar inşa eder.
Her zaman istihdama dayalı büyümeği, gelişmeyi, üretmeyi, paylaşmayı misyon olarak kabül eder.

İNŞAAT VE TAAHHÜT
Üst yapı olarak taahhüt edilen okul, yurt, kültür merkezi, konut, hastane, fabrika binaları, idari yapıların anahtar teslim yapılması uygulama ve mimari projelerine fen ve sanat kurallarına uygun, kullanım amacı doğrultusunda inşa ederek insalığın kullanımına sunar.
Alt yapı olarak içme suyu şebekesi, depoları ve terfi merkezlerini, kanalizasyon ve yağmurluyu hatlarını, arıtma tesislerini uygulama ve mimari projelerine fen ve sanat kurallarına uygun, kullanım amacı doğrultusunda inşa ederek insalığın kullanımına sunar.

RESTORASYON
Restorasyonun amacı esere saygı duymaktır. Bizlere ulaşan tarihi kültürel mirası bizden sonraki nesillere tarihe ulaştırmaktır. amacı ile..
Taahhüt edilen eserin sanat tarihini inceleyerek röleve restitüsyon, rekonstrüksiyon, restorasyon uygulama ve mimari projelerine fen ve sanat kurallarına uygun, kullanım amacı doğrultusunda restorasyonunu yaparak nesiller boyu yaşama sunar.

PROJE TASARIM
Taahhüt edilen yapının mimari ve iç mimari tasarımları kullanım amacı doğrultusunda projelendirilmesi, 3 boyutlu konsept tasarımının yapılması, 3d görsel canlandırma çalışmaları, maketlerinin yapılması, uygulama ve imalatlarının yapılması, dekoratif mobilya ve endüstriyel ürün konsept tasarımı, genel proje koordinasyon ve yönetim hizmetleri sunarak, müşteri beklentilerine en uygun çözümler bularak kaliteli ve güvenli kişiye özel tasarımlar yaparak kullanımına sunar.